Drop

Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Akan Pano


widgets

Ekmek İsraf Etmeyin

Tüketici Hakem Heyeti Kararı Nasıl İcraya Konulur Yeni Tüketici Kanunu ve Uygulamaları İle Neler Değişti Tüketici Davalarında Belirsiz Alacak Meselesi Bıktıran SMS Reklamlarını Şikayet Edebilirsiniz Bizi Facebook ve Twitter'dan Takip Edebilirsiniz Bize Yazın Cevap Verelim

25 Eylül 2013 Çarşamba

YENİ BLOG HİZMETİNİZDE

Tepkiler:  

Yeni Blog hizmetinizde...

Tüketici Hukuku Akademisi adıyla yeni bir blog tüketicilere hizmet verecektir. Gün geçtikçe artan nüfusa ve tüketim alışkanlıklarımıza bağlı olarak ortaya çıkan sorunların çözümü için tüketici bilincinin geliştirilmesi büyük önem arz etmektedir.

Yeni Tüketici Kanun taslağı kamuoyuna açıklanmış ve TBMM alt komisyonuna görüşülmesi için sevk edilmişti. Buna bağlı olarak kasım ayı veya yıl sonu itibariyle yeni kanunun mecliste oylanarak kabul edilmesi muhtemeldir.

Bu bağlamda tüketicilere eğitici ve yol gösterici anlamda bilgilerin verilmesi için bu bloğun hizmete sunulması gereği doğmuştur. Dolayısıyla tüketicilerin şikayetleri ile ilgili sorularını cevaplandırmak için iletişim bannerinde bulunan e- posta adresimize şikayetlerini iletmeleri yeterli olacaktır.

Ayrıca yeni çıkan veya çıkacak olan mevzuat ve diğer gelişmelerle ilgilide bilgilendirme içerikli yazılarımız, görüşlerimizi içeren makalelelerimizde olacaktır.

Tüketicilere kolaylık sağlaması açısında dilekçe örneklerini de bloğumuzda bulmak mümkün olacaktır.

Tüketicilerin eleştiri, öneri, görüş, şikayet ve teşekkürlerini iletmesi içinde bloğumuzun alt kısmında bulunan yorum kısımlarına yazmaları bizlere enerji verecektir.


Tüketicinin Sesi bloğunda artık yayın yapılmayacaktır.

Tüketicilerimize saygıyla duyurulur.


YENİ BLOG YAYINDA
TÜKETİCİ HUKUKU AKADEMİSİ
TÜKETİCİ HUKUKU AKADEMİSİ- YAYINDA - TÜKETİCİ HUKUKU AKADEMİSİ- YAYINDA - TÜKETİCİ HUKUKU AKADEMİSİ- YAYINDA - TÜKETİCİ HUKUKU AKADEMİSİ- YAYINDA - TÜKETİCİ HUKUKU AKADEMİSİ

Bizi Takip et

Facebook Takip et

Şimdi Saat

UYARI

UYARI: Mesaj gönderirken adınızı, soyadınızı mutlaka yazınız. Görüş, öneri ve şikayetlerinizi uzun yazmamaya özen gösteriniz. Özel isteklerde (Dilekçe vb. gibi) bulunmayınız, isteğiniz karşılanmaz.TÜKETİCİNİN SESİ blogspot.com