Drop

Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Akan Pano


widgets

Ekmek İsraf Etmeyin

Tüketici Hakem Heyeti Kararı Nasıl İcraya Konulur Yeni Tüketici Kanunu ve Uygulamaları İle Neler Değişti Tüketici Davalarında Belirsiz Alacak Meselesi Bıktıran SMS Reklamlarını Şikayet Edebilirsiniz Bizi Facebook ve Twitter'dan Takip Edebilirsiniz Bize Yazın Cevap Verelim

29 Mart 2013 Cuma

Tüketicinin Sesi "Mehmet İmrek" ödüle doymuyor

türkiye Avrupa Türkiye İstanbul
Tepkiler:  

Bu yıl 16. Geleneksel Tüketici Ödülleri Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, tarafından ödül sahiplerine verildi.

Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğününde içinde bulunduğu Ankara, TOBB İkiz kuleleri konferans salonunda bir tören düzenlendi. Törende 2012 yılında tüketiciler yönelik çalışmalar yapan basın kuruluşu, köşe yazarı ve hak arama mücadelesi yapan tüketiciler ödüllendirildi.
 
Tüketicinin Sesi blog yazarı ve aynı zamanda güncel posta gazetesi "Tüketicinin Sesi" köşe yazarı Mehmet İmrek'e de ödül verildi. İmrek, ödülünü Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Kutbettin Arzu'nun elinde aldı. Bu ödül ile bu yıl Mehmet İmrek ikinci kez ödül almaya hak kazanan tüketici köşesi yazarı ünvanına sahip oldu.

21 Mart 2013 tarihinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tüketici Hakları Zabıta Amirliğide yazar Mehmet İmrek'e ödül vermişti.

İmrek, aynı yıl içinde iki ödül alan ilk Tüketici köşesi yazarı oldu.

En önemlisi İmrek ve Tüketiciler Birliği ikinci kez ödüle layık bulunmuş oldu. Çünkü İmrek, aynı zamanda Tüketiciler Birliği Yönetim Kurulu üyeliğinide sürdürmektedir.

Mehmet İmrek, her hafta pazar günleri saat:15.00- 16.00 arasında Lalegül FM'de "Tüketici Köşesi" adlı programda program yapmaktadır. Lalegül FM'i http://www.lalegulfm.com/ internet adresinden veya 88,4 bandından dinleyebilirsiniz.

Mehmet İmrek haberi https://www.cnnturk.com/2013/ekonomi/genel/03/29/tuketiciye.dava.harci.yok/702166.0/index.html
YENİ BLOG YAYINDA
TÜKETİCİ HUKUKU AKADEMİSİ
TÜKETİCİ HUKUKU AKADEMİSİ- YAYINDA - TÜKETİCİ HUKUKU AKADEMİSİ- YAYINDA - TÜKETİCİ HUKUKU AKADEMİSİ- YAYINDA - TÜKETİCİ HUKUKU AKADEMİSİ- YAYINDA - TÜKETİCİ HUKUKU AKADEMİSİ

Bizi Takip et

Facebook Takip et

Şimdi Saat

UYARI

UYARI: Mesaj gönderirken adınızı, soyadınızı mutlaka yazınız. Görüş, öneri ve şikayetlerinizi uzun yazmamaya özen gösteriniz. Özel isteklerde (Dilekçe vb. gibi) bulunmayınız, isteğiniz karşılanmaz.TÜKETİCİNİN SESİ blogspot.com