Drop

Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Akan Pano


widgets

Ekmek İsraf Etmeyin

Tüketici Hakem Heyeti Kararı Nasıl İcraya Konulur Yeni Tüketici Kanunu ve Uygulamaları İle Neler Değişti Tüketici Davalarında Belirsiz Alacak Meselesi Bıktıran SMS Reklamlarını Şikayet Edebilirsiniz Bizi Facebook ve Twitter'dan Takip Edebilirsiniz Bize Yazın Cevap Verelim

1 Şubat 2013 Cuma

İnternette güvenlik bankacılık işlemi için bunları yapınız..!

Tepkiler:  


Ortak kullanıma açık alanlarda ve güvenli olmayan internet kafelerde bankacılık işlemi yaparken çok dikkatli olunmalıdır. Diğer önemli bir husus ise kişisel bilgisayarımızın işletim sisteminin lisanslı, son versiyon anti virüs yazılımı ile lisanslı program yazılımları kullanılmalıdır.

·         Umuma açık alan olan avm ve internet kafelerde ortak ağ üzerinden kesinlikle banka hesap bilgileriniz ve kimlik bilgilerinizi yazıp işlem yapmayınız.
·         Bankadan aldığınız parola, müşteri şifresi, müşteri numarası, TC Kimlik numarası, bankamatik kartı, kredi kartı ve tek kullanımlık internet bankacılığı şifresi size ait özel bilgilerdir. Bunları kesinlikle üçüncü şahıslara vermeyiniz.
·         Bankacılık işlemleriniz için bilmediğiniz sitelerden ve e-postalardan gönderilen linkleri tıklayarak işlem yapmayınız. Bu linkler virüslü olduğundan kişisel tüm bilgileriniz çalınmakta ve bilgisayarınız köle bilgisayara dönüştürülmektedir.
·         Bankacılık işlemleriniz için bilgisayarınızın tarayıcı adres çubuğuna bankanız adresini yazarak giriş yapınız.
YENİ BLOG YAYINDA
TÜKETİCİ HUKUKU AKADEMİSİ
TÜKETİCİ HUKUKU AKADEMİSİ- YAYINDA - TÜKETİCİ HUKUKU AKADEMİSİ- YAYINDA - TÜKETİCİ HUKUKU AKADEMİSİ- YAYINDA - TÜKETİCİ HUKUKU AKADEMİSİ- YAYINDA - TÜKETİCİ HUKUKU AKADEMİSİ

Bizi Takip et

Facebook Takip et

Şimdi Saat

UYARI

UYARI: Mesaj gönderirken adınızı, soyadınızı mutlaka yazınız. Görüş, öneri ve şikayetlerinizi uzun yazmamaya özen gösteriniz. Özel isteklerde (Dilekçe vb. gibi) bulunmayınız, isteğiniz karşılanmaz.TÜKETİCİNİN SESİ blogspot.com