Drop

Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Akan Pano


widgets

Ekmek İsraf Etmeyin

Tüketici Hakem Heyeti Kararı Nasıl İcraya Konulur Yeni Tüketici Kanunu ve Uygulamaları İle Neler Değişti Tüketici Davalarında Belirsiz Alacak Meselesi Bıktıran SMS Reklamlarını Şikayet Edebilirsiniz Bizi Facebook ve Twitter'dan Takip Edebilirsiniz Bize Yazın Cevap Verelim

3 Ocak 2012 Salı

Tüketiciler Birliği Boykota AXA ile devam dedi

Tepkiler:  

Fransız devletinin sözde Ermeni soykırımı inkârını suç sayan tasarısının Fransa meclisinde yasalaşması üzerine başlayan Fransa boykotunu değerlendiren Tüketiciler Birliği Genel Başkan Yardımcısı Hatice Saadet KALYONCU; “2006 yılındaki Fransız Boykotuna kaldığımız yerden (Axa) ile devam ediyoruz” dedi. 
 
Tüketiciler Birliği Genel Başkan Yardımcısı Hatice Saadet KALYONCU,
Konuyla ilgili şu açıklamayı yapmıştır: 


 22 Aralık 2011 tarihinde sözde Ermeni soykırımını inkâr etmeyi suç sayan yasa tasarısının onaylanmasıyla Tüketiciler Birliği, aynı senaryonun oynandığı 2006 yılından bu yana, hatasını tekrarda ısrarcı davranan Fransa’ya karşı, boykotuna kaldığı yerden devam etme kararını almıştı.
Daha önceden gösterdiğimiz “onuruna Fransız kalma” boykot çağrımızda isimlerini ilan ettiğimiz 8 firmaya (TOTAL, L’OREAL, TEFAL, TICKET, SODEXHO-PASS, ALCATEL, CARREFOUR ve DANONE) ilave olarak, bu hafta ilk olarak (AXA) Sigorta firması için boykot kararımızı duyuruyoruz.
Dünyada sigorta sektöründe 3. şirket konumunda olan AXA Grubu, Finansal Koruma başlığında sigorta, kişisel koruma, birikim ve gayrimenkul planlama alanlarında hizmet vermektedir. Bugün dünyada 50 milyon kişi ve ticari işletme AXA çatısı altında ailelerini, çalışanlarını ve mallarını güvence altına almakta, kişisel ve ticari varlıklarını yönetmektedir.
Bugün Türkiye’de birçok tüketicinin sigorta firmalarından hizmet aldığı gerçeği ile ülkemizi tarihi ile yargılamaya kalkan Fransa’ya karşı boykotumuzu Axa Sigorta ile sigortalıyoruz. Tüketicilerimiz bu girişim sonlana kadar sigortaları için AXA Grubu’ndan hizmet almayacaklardır.
Unutulmamalıdır ki, bu talihsiz süreci sona erdirmediği takdirde kaybeden biz değil, Fransa olacaktır.

Hatice Saadet Kalyoncu
Genel Başkan Yardımcısı

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Sayın Blog okuyucusu,
Yorumunuz denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

YENİ BLOG YAYINDA
TÜKETİCİ HUKUKU AKADEMİSİ
TÜKETİCİ HUKUKU AKADEMİSİ- YAYINDA - TÜKETİCİ HUKUKU AKADEMİSİ- YAYINDA - TÜKETİCİ HUKUKU AKADEMİSİ- YAYINDA - TÜKETİCİ HUKUKU AKADEMİSİ- YAYINDA - TÜKETİCİ HUKUKU AKADEMİSİ

Bizi Takip et

Facebook Takip et

Şimdi Saat

UYARI

UYARI: Mesaj gönderirken adınızı, soyadınızı mutlaka yazınız. Görüş, öneri ve şikayetlerinizi uzun yazmamaya özen gösteriniz. Özel isteklerde (Dilekçe vb. gibi) bulunmayınız, isteğiniz karşılanmaz.TÜKETİCİNİN SESİ blogspot.com